Tak se třeba poser..!

12. listopadu 2012 v 20:22 | Nee |  Co se mi honí hlavou...
Jo, přesně tam posílám většinu lidí. Všichni jsou mi upřímně u p*dele, je mi jedno, jestli se někomu zalíbím nebo ne.
Protože já žiju svůj život a nikdo mi do něj kecat nebude. Možná jsem to do teď nechávala jen tak, ale už na to kašlu. Možná mám zase slzy na krajíčku, ale já to zvládám.
Ne, tohle není vzpoura ani neslušnost. Tohle je jenom vyjádření osobního názoru na tenhle svět, na kterej má právo každý. A pokud to někdo nepřehání, nejsou určené hranice...

***
Nejsem rebel - možná trošičku. :) Jsem slušná, vychovaná a celkem inteligentní. Ale nikdo mi nebude říkat, co mám dělat... Jo, už mě to začíná vytáčet. Celej můj život je jenom moje věc, tak nechápu, proč se mi do něho ostatní serou. Chci po nich něco? Dělám jim něco? Ne, jenom si všímám svýho, tak bych očekávala totéž. ;)
Nelíbí se ti moje tmavý laky? Můj styl oblíkání? Moje černý linky? A celkově můj trochu ponurej pohled na svět?
Nezajímá mě to.
Já přece taky nikomu nekecám do toho, že má kalhoty vytažený až k pupíku, patku ulízlou na jednu stranu a ve volným čase se učí? Hm?
Nebo říkám snad někomu, jak se má oblíkat, mluvit a chovat? Jaký má mít názory??

Nikde to není předepsané, tak sakra přestaňte všechny poučovat, odsuzovat a kecat jim do toho!

***

Že jsem emo? Nebo scene? Nejsem, však dotyční neví, co to znamená. Viděli vůbec někdy takovýho člověka? Shit.
To, že mám tmavý vlasy a v nich barevnej proužek, neznamená, že jsem scene. To, že mám ráda černou, tudíž mám tmavý laky, oblečení i make-up, taky neznamená, že jsem emo. To, že mám na rukách jizvy - ne, to taky neznamená, že jsem emo.
Bože. Jo, dobrý, možná to může budit "ten dojem" a možná, že i tak vypadám (:/), ale nejsem. -,-
Nemám to ráda!

***

Takže až budete nějaký lidi soudit a říkat o nich, že vypadají divně a že jsou určitě tohle a tohle a blablabla, tak první zdání klame. Ve skutečnosti se může jednat o velmi milé lidi, které jste ale předem zavrhli a přišli tak o možná budoucího dobrého kamaráda. No, škoda.

A rodiče můžou taky občas nahodit trošku větší ohleduplnost. Ne, nebudu se kvůli nějaký šprťácký škole, kam stejně chodí většina normálních, stejných teenagerů - ale bohužel to má pověst "Preciózní školy s úrovní" - nějak omezovat. Seru na to, ať si odlakuju nehty, že to vypadá hrozně a že "učitelé si pomyslí". Tak ať si pomyslí, já si můžu myslet taky. -,- A já myslela, že rozhoduje hlavně to, co má člověk v hlavě, ne na ksichtě. Jo, to je ta společnost s úrovní. xD
Seru na to, ať se nemaluju, že... blablabla - to už je většinou část, kdy je už nějak neposlouchám. :D

Já nechci srát ne všechno, to vůbec ne. :) Záleží mi na tom, ale přece nebudu skákat jako vymaštěná opice, jak kdo ukáže. Ne, ne. :) Mám svůj styl a názor, a za tím si stojím.
To je vlastně všechno, co jsem tímhle článkem chtěla vyjádřit... 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 k.j. k.j. | 12. listopadu 2012 v 20:27 | Reagovat

Máš pravdu :-) Dobře že ses rozhodla si jít svou cestu :-)

2 Ververka Ververka | 13. listopadu 2012 v 15:00 | Reagovat

No, já teda taky někdy odsoudím lidi dřív, než je poznám, ale to je hlavně tím, že oni to samé dělají mně. :-| Jsem jako poslouchala (ale to je už trochu dýl), co si nějaký holky kecaj o mé maličkosti, a dozvěděla jsem se, že jsem totálně trapná, když se nemaluju, šíleně divná, když chodím ze školy hned domů, atd, atd, atd... No jako jsem si myslela, že těm zrůdám vyškrábu oči, nelítostně je zkopu do kuličky, hodím tu kuličku ze schodů a následně se zkutalí to hrnce s vroucí vodou. ??? Njn, ale tím se akorát potvrzuje, že 21. století je století o hubu a lidi v něm už nejsou normální. 8-O
Tak stane se. ;) A tu větu "Co si o tobě pomyslí..." taky nenávidím!!!!!!!!!!!!!!!! :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama