18. 11. 2012 - Na hřišti, kde vůbec nemáš hrát...

18. listopadu 2012 v 21:16 | Nee |  Deníček
Jo, občas se taky tak cítím. -,-

Dnešek? Žádná sláva. :( Nic moc jsem nedělala, ale asi hodinu a půl jsem pilně hrála na "ten-svůj-hudební-nástroj" nějaké skladby na soutěž, a potom jsem si taky stáhla noty k písničce Euphoria od Loreen. Jo, je to hezký song.
Odpoledne jsme jely s mamkou nakupovat, ale taky jsme nic moc nesehnaly - spíš nic, než moc. No, jako bolestné jsem si koupila čokoládu, náušnice a už nevím, co všechno. Taky se mi v NY líbilo jedno triko, ale nakonec jsem si ho nevzala, protože mi bylo velké.
Takže celkově dnešek nestál za nic.

Velkou třešničkou na dortu bylo to, že jsem třídila fotky a obrázky, a kromě toho jsem našla něco ne zrovna příjemného pro můj zrak/srdce/všechno. Jeho fotku. :-/ No, celkově se mi o tom nechce vůbec mluvit, protože už mám zase dost pro dnešek. Jako by někdo usoudil, že ještě pořád nemám dost, že snad si zasloužím pořád další rány a kopance.
Očividně...

Jediný klad pro dnešek je snad to, že zítra máme zkrácené vyučování na čtyři hodiny, a to ještě ty první dvě hodiny jdeme na přdnášku do kina. Ale to je tak jediný.
No, nemám náladu na nějaký velký vykecávání, uvařím si čaj/kakao, zalezu do postele, pustím si písničky a budu přemýšlet. Doufám, že mě nikdo nebude rušit. :(

Tak se mějte - líp než já.
Nee.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ververka Ververka | 19. listopadu 2012 v 18:05 | Reagovat

Po přečtení jména článku jsem si hned vzpomněla na Vodopád. ♥ Krásná písnička. :-) Raego má i novou písničku - JSI TO JEDINÝ CO MÁM - a je strašně krásná, určitě se ti po ní udělá líp. slova  ti asi moc náladu ezvednout, ale melodie je krásná. :)
A hodně štěstí do soutěže. :) Já jsem se vždycky chtěla naučit hrát na... cokoliv :D ale vždy z toho nějak sešlo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama